Skip to Content

Insamling för Zimbabwe

Zwe.jpg

Jag kommer att åka till Zimbabwe om några veckor för att göra volontärarbete. Meningen är att jag ska ta med mig två kappsäckar fulla med donationer. Nu skulle jag behöva er hjälp! Jag tar gärna emot donationer under de kommande veckorna. Om man har möjlighet att skaffa något av de här materialen och hämta till Mattby, Esbo (före midsommar) så skulle det uppskattas! Om man vill vara med och stöda mitt arbete, men inte har möjlighet att själv hämta saker, så går det bra att skänka en summa pengar som jag kan använda till donationer.

TUSEN TACK redan i förväg! Ida Ala-Heikkilä ❤️

Kontonummer: Rådet för mission: FI13 1376 3000 1334 29 och meddelande "Ida"
Insamlingslov: RA/2017/1 214, 23.11.2017-31.7.2019
Mer info av Cata: dev.aidcoordinator@gmail.commission | about seo